سفارش تبلیغ
صبا ویژن

تبادل لینک و تعداد بک لینک مناسب در تبادل لینک با گوگل

تبادل لینک و تعداد بک لینک مناسب در تبادل لینک با گوگل

تبادل لینک و تعداد بک لینک مناسب در تبادل لینک با گوگل


تبادل لینک و تعداد بک لینک مناسب در تبادل لینک با گوگل چه تعداد backlink نیاز داریم؟ این قضیه به کلمه یا عبارت کلیدی اصلی شما بستگی دارد. هرچه تعداد رقبایتان بیشتر باشد (که با جستجوی کلمه کلیدی در موتور جستجوی مورد نظر متوجه تعداد آنها خواهید شد، در واقع تعداد رقبا = تعداد نتایج جستجو)، شما به تعداد backlink بیشتری نیاز دارید. بک لینک دو مزیت دارد: یکی افزایش محبوبیت شما نزد موتورهای جستجو و دیگری تبلیغ بلاگ یا سایت شما. دقت داشته باشید که به دست آوردن لینک یک پروسه همیشگی است. امکان دارد سایتهایی که به شما لینک داده اند، پایین رفته و دیگر وجود نداشته باشند.

از آنجایی که رقبا همواره در حال پیدا کردن روشهایی برای پس تبادل لینک اتوماتیک زدن شما هستند، همیشه باید حواستان به سایتهایی که به شما لینک داده اند، باشد. تبلیغات پرداخت در برابر کلیک؛ همزمان با تبادل لینک روشی بسیار زود بازده برای بالا بردن ترافیک سایت به شمار می رود. تبلیغات پرداخت در برابر کلیک (مثل گوگل ادوردز) می توانند در مدت کوتاهی ترافیک خوبی برای شما به ارمغان آورند اما این ترافیک مادامی که شما هزینه تبلیغات را پرداخت کنید، وجود خواهد داشت. پس بهتر است همزمان با این تبلیغات، به تبادل لینک و درج لینک خود در سایر سایتها و وبلاگها بپردازید و سعی کنید لینک خود را در سایتهای پربازدید مرتبط با موضوع سایت خودتان قرار دهید.تبادل لینک و تعداد بک لینک مناسب در تبادل لینک با گوگل لینک کردن مثلثی ببینیم چه ایرادی به این روش وارد است. سیاست جدید گوگل، بر ارجحیت لینکهای یک طرفه به لینکهای دوطرفه است. به همین علت، این شیوه ی لینک کردن باب شده است.

صاحب سایت اول، که پیشنهاد لینک کردن سایت ثالث را به شما در قبال قراردادن لینک شما در سایت اول، تبادل لینک و تعداد بک لینک مناسب در تبادل لینک با گوگل می دهد در واقع یا صاحب سایت ثالث است یا در آن ذینفع می باشد. به این ترتیب وی می تواند برای سایت ثالث، لینک یک طرفه جمع آوری کند. این روش بسیار ساده شکست می خورد و از سوی موتور جستجو کشف می شود: بسیاری از سایتهایی که از سایت اول لینک شده اند،